Jeżeli potrzebujesz najwyższej klasy ciężkiego sprzętu, znanych i powszechnie szanowanych producentów – zgłoś się do nas. W naszym asortymencie posiadamy wszelkiego rodzaju koparki, które sprawdzą się w przypadku niemal każdy prac budowlanych. Specjalizujemy się przede wszystkim w wynajmie koparek dwutorowych oraz urządzeń niezbędnych przy pracy na torowiskach tramwajowych oraz torowiskach kolejowych. To, co wyróżnia nas na tle konkurencyjnych firm, to przede wszystkim kompleksowość usług. Jeżeli mają Państwo problem z doborem odpowiedniego modelu, nasi specjaliści nie tylko odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania, ale również rozwieją wątpliwości i udzielą niezbędnych informacji.

Staramy się w pełni sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Dbamy o odpowiedni serwis oferowanych koparek dwutorowych, na bieżąco wymieniamy uszkodzone bądź zużyte części, posiadamy niezbędne certyfikaty, dokumenty i zezwolenia. Zdajemy sobie sprawę, że sprzęt ciężki, taki jak koparki dwutorowe dedykowany jest do prac trudnych, szczegółowych, wymagających doświadczenia. 

Sprzęt dostępny w naszym asortymencie pochodzi od renomowanych producentów i dystrybutorów, znanych na całym świecie. Jako, że maszyny te nie są łatwe w obsłudze, w razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy Państwa do konsultacji z naszymi specjalistami. Szereg doświadczonych pracowników odpowie na wszystkie Państwa pytania, pomoże dopełnić wszelkiego rodzaju formalności oraz wskaże model, który najlepiej sprosta Państwa oczekiwaniom. 

Nasza firma udostępnia Państwu wysokiej jakości sprzęt, w tym wszelkiego rodzaju koparki kolejowe i torowe oraz spycharki. Wśród naszego licznego asortymentu znajdziecie Państwo między innymi Atlas 1604K ZW oraz Liebherr 900 ZW. Jeżeli zależy Państwu na tanich, a jednocześnie wydajnych urządzeniach, zapraszamy do konsultacji z naszymi specjalistami.

Gwarantujemy, że nasze koparki pomogą Państwu usunąć wszelkiego rodzaju usterki na torowiskach.