W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości sprzęt, dedykowany dla wszystkich tych, którzy borykają się z ciężkimi robotami budowlanymi odbywającymi się na torach bądź w ich pobliżu. Zajmujemy się wynajmem klasycznych koparek kolejowych, dwudrogowych oraz torowych, a także wynajmem spycharek. Wśród naszego asortymentu znajdują się między innymi takie model jak: Atlas 1604K ZW oraz Liebherr 900 ZW.

Dostępne w naszym asortymencie koparki dwutorowe pomogą Państwu wyprofilować skarpy nasypów, przeprowadzić odpowiednie przekopy, zdemontować bądź zamontować nawierzchnię kolejową oraz zdemontować stare i zamontować nowe przejazdy kolejowe. Dodatkowo nasze maszyny idealnie współgrają w przypadku robót przy torowiskach tramwajowych. 

Chociaż wynajęcie koparki dwutorowej nie stanowi żadnej trudności, w przypadku jej obsługi wymagane są niezbędne uprawnienia. Operator koparki dwudrogowej winien posiadać kilkuletnie doświadczenie z pracą ze zwykłymi modelami sprzętu. 

Wielu przedsiębiorców nie jest pewnych, jaki model oferowanego przez nas sprzętu wybrać. Wszystko zależy od tego, jakie zadanie ma spełniać koparka. Jeżeli mają Państwo trudność z wyborem, zapraszamy do konsultacji z naszymi specjalistami. Nasza doświadczona kadra z wielką chęcią udzieli Państwu niezbędnych informacji, odpowie na wszystkie nurtujące pytania, wskaże, który produkt lepiej sprawdzi się w przypadku zamierzonych prac etc. 

Koparki dwutorowe dostępne w naszym asortymencie to sprzęt najwyższej klasy. Przy jego pomocy nie tylko odtworzą Państwo boczne rowy kolejowe i ławy, ale również wymienią szyny potokowe lub pojedyncze podkłady. Oferta naszej firmy zawiera wszelkie niezbędne obecnie na rynku modele, w pełni dostosowane do panujących w naszym kraju warunków atmosferycznych. Dodatkowo każda koparkę dwutorową można wynająć ze sprzętem wspomagającym. W razie szczegółów prosimy kontaktować się z naszymi konsultantami.