Niemal każdy przedsiębiorca, który zmuszony jest wykonywać prace torowe i okołotorowe, zdaje sobie sprawę, że koparka dwudrogowa, to urządzenie niezwykle przydatne. Prace przy liniach kolejowych oraz liniach tramwajowych nie należą do najłatwiejszych. Wymagają niemałej precyzji i ogromnego doświadczenia. Dodatkowo jest to sprzęt idealny przy pracy okołotorowej – do montażu oraz demontażu pracy. Jednym z najlepszych i najlepiej sprzedawanych modeli jest Liebherr 900 ZW.

Koparka ta może poruszać się tylko i wyłącznie po torach. Obsługa tego modelu nie należy do najłatwiejszych. Dość problematyczne jest zdobycie uprawnień na obsługę tego typu urządzeń. Operator winien mieć niemałe doświadczenie podczas obsługi standardowych koparek, a także zdobyć niezbędne uprawnienia. Dodatkowo musi on zachować niezwykłą ostrożność. Bezpieczeństwo zarówno operatora jak i osób znajdujących się w pobliżu maszyny, może być zachowane dzięki stosowaniu specjalnych nauszników. Chronią one przed dużą ilością decybeli i sprawiają, że nasze uszy są bezpieczne.

Koparka dwudrogowa to urządzenie budowlane, które sprawdzi się wszędzie tam gdzie niezbędne są prace na torach kolejowych oraz tramwajowych. Pomagają one szybko i sprawnie usunąć wszelkiego rodzaju awarie. 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo najwyższej jakości koparki dwudrogowe, zwane również dwutorowymi. Urządzenia te wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów. Dzięki modelom znanych i szanowanych, światowych producentów możliwa jest praca nawet w trudnych warunkach atmosferycznych – zimą i latem, w czasie deszczu i śniegu oraz w czasie znacznych upałów. Wynajem tego typu urządzeń jest stosunkowo prosty. Wystarczy, że przedsiębiorstwo bądź jednostki w nim pracujące posiadają odpowiednie uprawnienia na operowanie koparką dwutorową. O wynajem mogą ubiegać się zarówno firmy, jak i osoby prywatne, które posiadają wykonać niezbędne prace w okolicach na torach tramwajowych bądź kolejowych.