Nasza firma posiada w swoim asortymencie szereg niezwykle praktycznych i funkcjonalnych urządzeń, w tym: koparki kolejowe, koparki dwudrogowe, zwane również dwudrożnymi, koparki torowe oraz spycharki. Dokładamy wszelkich starań, by w pełni sprostać wymaganiom współczesnego Klienta. Nieustannie modyfikujemy i powiększamy naszą ofertę, dbamy o serwis i nienaganny stan wynajmowanych urządzeń, posiadamy szereg specjalistów, którzy są gotowi podzielić się z Państwem wszystkimi istotnymi bądź mniej ważnymi informacjami. Wiadome jest, że zakup ciężkiego sprzętu w przypadku robót drogowych czy też budowlanych w większości przypadków nie jest opłacalny. Każdy, kto nie chce przepłacać, a jednocześnie potrzebuje dobrego, sprawdzonego sprzętu, może zdecydować się na jego wynajem. Nasza firma posiada wszelkiego rodzaju koparki, znanych i powszechnie szanowanych, światowych producentów. Tylko u nas znajdziecie takie perełki jak Atlas 1604K ZW bądź Liebherr 900 ZW. 

W naszej firmie znajdziecie Państwo tylko i wyłącznie sprzęt, który cieszy się dobrymi opiniami wśród potencjalnych Klientów. To, co wyróżnia nas na tle licznej konkurencji, to przede wszystkim wysoka jakość świadczonych usług. Chcemy, by nasi Klienci wiedzieli, że oferowane przez nas koparki przechodzą wszelkiego rodzaju diagnostykę oraz okresowe badania, w celu wyeliminowania nieprawidłowości i naprawy oraz wymiany określonych części.

W naszej firmie znajdziecie Państwo zarówno stricto ciężki sprzęt, jak i lekkie koparki. Posiadamy urządzenia dedykowane dla tych bardziej wymagających i mniej wymagających osób. Z nami wszelkiego rodzaju roboty torowe czy roboty kolejowe będą stanowić czystą przyjemność. Zdajemy sobie sprawę, że prace np. budowlane nie należą do łatwych, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by sprzęt, na którym Państwo pracują spełniał najwyższe możliwe normy. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nasza ofertą.